Wykład otwarty: "The Phenomenon of Solidarity" - ks. prof. dr hab. Władysław Zuziak, 24.02.2023 godz. 18:00 ONLINE

07.02.2023 Filozofia
Data: 24.02.2023
Miejsce wydarzenia: webex
Godzina: 18:00 - 20:00

Philosophy in English ma przyjemność zaprosić na ostatni w semestrze wykład otwarty!

24 lutego o godz.  18:00 Ks. prof. Władysław Zuziak opowie o fenomenie solidarności w wykładzie "The Phenomenon of Solidarity"

Wykład w języku angielskim.

Spotkanie odbędzie sie online, na platformie webex.

Aby dołączyć do spotkania wystarczy kliknąć w ten link

Istnieje możliwość dołączenia przez przeglądarkę, jednak polecamy pobranie aplikacji.

the_phenomenon_of_solidarity_6_1_1.png

Ks. prof. Władysław Zuziak jest kieronikiem Katedry Etyki, byłym Rektorem i Prorektorem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz Dziekanem i Prodziekanem Wydziału Filozoficznego. Od lat prowadzi badania związane z problemem solidarności, czego owocem są liczne publikacje dotyczace zagadnienia. Obecnie jest dyrektorem w Radzie Wykonawczej Międzynarodowego Centrum Badań nad Fenomenem „Solidarności”.