VI Ogólnopolska Konferencja „Psychiatria i duchowość” 24–25 XI 2023

06.11.2023 Konferencje

psychiatria_i_duchowosc_2023-1280.png

Kontynuując ideę dialogu „Psychiatrii i duchowości”, w roku 2023 zapraszamy do wymiany doświadczeń i dyskusji, poświęconej duchowości w różnych kontekstach środowiskowych, kulturowych i religijnych.

Celem konferencji jest próba identyfikacji współczesnych doświadczeń duchowych człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości diagnozy i terapii wybranych problemów u osób z zaburzeniami psychicznymi. Tematem wiodącym tegorocznej konferencji jest natura, widziana i rozumiana w prespektywie antropologicznej, duchowej i terapeutycznej. Gościem specjalnym konferencji będzie las, bez którego obecności trudno wyobrazić sobie świat, a w nim człowieka budującego piękne relacje z naturą, z drugim człowiekiem, z samym sobą, a może nawet...

Zachęcamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa

• w inspirujących wykładach (dzień pierwszy, piątek, 24 listopada 2023),
  • w praktycznych warsztatach (dzień drugi, sobota, 25 listopada 2023),

realizowanych w przyjaznej przestrzeni spotkania i dialogu: w auli i salach ćwiczeń Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, przy ul. Bernardyńskiej 3.

Menu konferencji, oprócz oferty duchowej, proponuje również coś dla ciała: obiad (w dniu wykładów),bufet kawowy (w obu dniach konferencji, także podczas warsztatów), a koszt wymienionych propozycji zawiera w całości opłata konferencyjna.

Rejestracja
Uprzejmie zapraszamy do REJESTRACJI na konferencję oraz do POTWIERDZENIA udziału, poprzez wniesienie opłaty konferencyjnej:

1. Opłata za uczestnictwo w konferencji i warsztatach (udział osobisty)
    – wniesiona do 15 listopada 2023 roku, wynosi 350 PLN, a dla studentów (dotyczy studentów studiów dziennych do 26 roku życia) i doktorantów, wynosi 250 PLN.
  2. Opłata za udział wyłącznie w konferencji online (transmisja obejmuje tylko pierwszy dzień konferencji)
    – wniesiona do 15 listopada 2023 roku, wynosi 100 PLN (dotyczy wszystkich uczestników, w formule online zniżki nie obowiązują).

Wykonanie przelewu i dowód wpłaty stanowią faktyczne potwierdzenie rezerwacji Państwa udziału w konferencji.

Prosimy o wpłatę na konto:

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków

z dopiskiem w tytule zapłaty (zależnie od wybranej opcji):
„Psychiatria i duchowość/całość” (wybierając udział osobisty w konferencji i warsztatach)
„Psychiatria i duchowość/online” (wybierając udział w konferencji online)

Główny organizator
  • Katedra Psychologii i Psychopatologii Rozwoju Człowieka na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Współorganizatorzy
  • Katedra Psychiatrii Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim wraz z O/K Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
  • Katedra Psychologii Religii i Duchowości na Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie
  • Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie