Spotkanie organizacyjne dla studentów 1 roku (studia: I i II stopnia, jednolite)

29.09.2022 Filozofia Psychologia
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Dziekan Wydziału Filozoficznego UPJPII ks. Prof. UPJPII dr hab. Jarosław Jagiełło zaprasza na spotkanie inauguracyjne w poniedziałek 3 października 2022. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny. Przewidujemy, że potrwa ok. 2 godziny.

STUDENCI KIERUNKU FILOZOFIA:

miejsce spotkania: sala 200 w budynku przy ul. Kanoniczej 9

godzina: 10:00

program spotkania:  Podczas spotkania przedstawimy Państwu ważne informacje dotyczące studiowania Filozofii na UPJPII oraz spróbujemy udzielić odpowiedzi na Państwa pytania.

STUDENCI KIERUNKU PSYCHOLOGIA:

miejsce spotkania: Aula przy ul. Bernardyńskiej 3,

godina: 9:00

program spotkania:

• Powitanie Studentów przez Dziekana Wydziału Filozoficznego oraz Kierownika Kierunku, przedstawienie Pracowników Wydziału Filozoficznego
  • Wykład inauguracyjny Pana Dr hab. Ryszarda Stockiego:
                                              Badania toksyczności mediów

• Wprowadzenie w sprawy organizacyjne (m.in.  regulamin studiów, wystąpienie opiekuna roku)
  • Pytania i głosy nowych Studentów