Kanał YouTube Koła Naukowego Studentów Filozofii

30.01.2024 Filozofia

Z radością informujemy, że Koło Naukowe Studentów Filozofii UPJPII uruchomiło kanał na YouTube. Zachęcamy do subskrybowania!

Od początku semestru Koło Naukowe organizuje serię spotkań pt. „Filozofia pod Wawelem”. Cykl został zainaugurowany 22 XI 2023 r. wykładem s. prof. Teresy Obolevitch:

W ramach cyklu „Filozofia pod Wawelem” odbyły się także spotkania z o. prof. Janem Andrzejem Kłoczowskim, prof. Janem Woleńskim i prof. Karolem Tarnowskim. Wykłady zostały zarejestrowane i niebawem zostaną opublikowane. Póki co zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie internetowej prof. Adama Walanusa:

Zachęcamy do śledzenia działalności Koła. Informacje o bieżących wydarzeniach można znaleźć m.in. na portalu Facebook.

Zarząd Koła Naukowego tworzą Kacper Kiciński (prezes), Karina Łuszkiewicz (wiceprezes) i Justyna Kowalczyk (skarbnik). Opiekunem Koła jest dr Robert Piechowicz.