Filozofia: studia drugiego stopnia – jesienna rekrutacja

02.11.2022 Rekrutacja
Data:
Miejsce wydarzenia: Kraków

Wydział Filozoficzny ogłasza „zimowy” nabór na studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku Filozofia w języku polskim i angielskim. Zajęcia na studiach rozpoczynają się 23 lutego 2023 r., obrony prac dyplomowych dla tego naboru przewidziano na marzec roku 2025.

Dlaczego warto studiować filozofię na #UPJP2?

• Ułatwiamy łączenie studiów filozoficznych z pracą oraz drugim kierunkiem.
  • Tutaj poszerzysz swoje horyzonty.
  • Zajęcia obowiązkowe odbywają się po godz. 16:30. Na studiach stajonarnych zajęcia mogą być planowane od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, ale...
  • Część zajęć jest realizowana w formie zdalnej.

Nie mam dyplomu licencjackiego z filozofii, mogę się zarekrutować?
Oczywiście, że TAK! Na nasze studia zapraszamy wszystkich zainteresowanych filozofią, którzy posiadają dyplom umożliwiający kontynuowanie studiów na poziomie magisterskim. Nie jest wymagane ukończenie licencjatu z filozofii.

Studia w języku polskim Studia w języku angielskim
fil2.png fb_philosophy_ethics_religon_2.jpg

Kierunek: filozofia
Specjalność: filozofia systematyczna

Kształcenie na studiach stacjonarnych w języku polskim dla obywateli Polski jest bezpłatne.

Rekrutacja zakończona!

Kierunek: filozofia
Specjalność: Philosophy, Ethics and Religion

Kształcenie na studiach stacjonarnych w języku angielskim jest płatne i wynosi 4 300 zł za semestr.

Rekrutuję się!

Harmonogram rekrutacji dot. specjalności Philosophy, Ethics and Religion
3 – 13 lutego (godz. 12:00) 2023 rejestracja elektroniczna
13 lutego (godz. 12:00) 2023 ostateczny termin wniesienia opłaty rekrutacyjnej lub nadesłania potwierdzenia wniesienia tej opłaty
15 lutego (godz. 12:00) 2023 ogłoszenie wyników w przedmiocie zakwalifikowania do przyjęcia na studia
16 lutego (godz. 8.00 – 12.00) 2023 składanie dokumentów i dokonywanie wpisu na listę studentów
Limity przyjęć
Minimalna liczba przyjętych studentów, niezbędna do uruchomienia kształcenia na specjalności: 18. Maksymalna liczba miejsc na każdej specjalności: 30.
W przypadku niewypełnienia wszystkich miejsc, ogłoszona zostanie czwarta runda kwalifikacji.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kierownik kierunku – dr Jakub Synowiec (jakub.synowiec@upjp2.edu.pl) czeka na Twojego maila!