Filozofia w górach 2

09.02.2016
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Drodzy Studenci i Doktoranci,

Samorząd Studentów Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II serdecznie zaprasza wszystkich Studentów i Doktorantów na drugą już studencko-doktorancką konferencję "Filozofia w górach" połączoną z wyjazdem integracyjnym (wędrówki po górach, rozmowy i gry integracyjne).

Ramowy plan wydarzenia:

piątek: wyjazd z dworca autobusowego we wczesnych godzinach porannych, przyjazd do miejsca noclegu, wyjście w góry*, wieczorem: integracja
sobota: Msza Święta, konferencja**, integracja/rozmowy/spacer
niedziela: Msza Święta, wyjście w góry/integracja/powrót

Opłaty:
część kosztów (nocleg) zostanie pokryta przez uczelnię.
Koszty do pokrycia przez uczestników:
-dojazd (15 zł w jedną stronę) + przejazdy na miejscu (w sumie ok. 10 zł)
-wyżywienie (ok. 50 zł)
-wstępy do TPN (ulgowy dla studentów: 2,50 zł, normalny dla doktorantów: 5 zł)
Przewidywany koszt wyjazdu: 90,00 zł oraz wstępy do TPN (15+15+10+50+wstępy do TPN)

* wyjście w góry:
W związku z zeszłorocznym doświadczeniem, w tym roku będzie możliwość wędrówki dwoma szlakami: łatwiejszym i krótszym (dla tych, którzy lubią spacerować i spędzać czas na łonie natury) oraz dłuższym i nieco trudniejszym (dla tych, którzy lubią górskie wędrówki, nie planują narzekania i wiedzą, że lubią chodzić - trasa jest długa). Obydwie trasy zaczynają się w tym samym miejscu, czeka nas wspólna, półtoragodzinna wędrówka przez Dolinę Kościeliską, następnie będzie można się rozdzielić. Więcej informacji na miejscu.

** konferencja:
referaty na dowolny temat (chodzi przecież o to, by się nawzajem poznać); czas na wystąpienie max. 20 min; nie trzeba zgłaszać referatu przed wyjazdem; nie ma obowiązku wygłoszenia referatu (ale zachęcamy); każdemu prelegentowi wydajemy zaświadczenia.

Wyjazd jest organizowany tylko dla studentów i doktorantów z Wydziału Filozoficznego UPJPII. Zapraszamy również wykładowców, nasz wyjazd będzie także okazją, aby bliżej się poznać z prowadzącymi zajęć, których widzicie zazwyczaj po drugiej strony katedry.

Zapraszamy Was także do odwiedzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1729747667239408/

Zapisy:
zapisy prosimy kierować na adres mailowy:
filozwgorach@gmail.com
(ostateczny termin zapisów zostanie podany w najbliższym czasie)

Serdecznie Was zapraszamy i mamy nadzieję, że zobaczymy się wszyscy w Kościelisku.

Samorząd Studentów
Wydziału Filozoficznego UPJPII