Filozofia – II tura rekrutacji na rok akademicki 2023/2024 trwa!

02.06.2023 Filozofia Rekrutacja

filozofia_1280_5006.jpg

Uwaga Maturzysto! II tura rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 trwa!

Nie ma lepszego momentu na rozpoczęcie swojej przygody z filozofią.  Filozofia jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania! To fascynująca podróż przez wieki myśli ludzkiej, która pozwoli Ci zrozumieć fundamenty naszego istnienia oraz pogłębić umiejętność krytycznego myślenia. Dlatego też cieszymy się, że możemy zaproponować Ci bogatą ofertę studiów filozoficznych na obu poziomach - zarówno pierwszym, jak i drugim stopniu. Dodatkowo studia II stopnia prowadzone są w języku polskim albo angielskim!

Dla osób, które posiadają dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich z zakresu filozofii, przygotowaliśmy szczególną możliwość wyboru BEZPŁATNEJ specjalizacji: etyka i filozofia – studia nauczycielskie. Ta unikalna ścieżka kształcenia pozwala zdobyć uprawnienia nauczycielskie do nauczania etyki i filozofii w szkole. To wspaniała okazja dla tych, którzy pragną dzielić się swoją pasją i wiedzą z młodszym pokoleniem.

Aby zapisać się na studia należy dokonać elektronicznej rejestracji w systemie IRK:

Terminy rekrutacji

Elektroniczna rekrutacja potrwa do 18 września (godz. 12.00), a wyniki zostaną ogłoszone 19 września. W przypadku studiów drugiego stopnia Philosophy, Ethics and Religion rejestracja zakończy się 4 września (godz. 9.00), a głoszenie wyników nastąpi w dniu 5 września.

Dlaczego filozofia?

Studia z filozofii to szansa na rozwój unikalnych i cennych kompetencji, przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym, ale to także niezwykła, interesująca, intelektualna przygoda z najwybitniejszymi umysłami, jakie wydała ludzkość. Mamy duże doświadczenie w pracy ze studentami łączącymi studia z pracą oraz innym kierunkiem studiów. Pomagamy między innymi poprzez tworzenie bardzo dokładnie przemyślanego harmonogramu, o którym przeczytasz więcej tutaj. Każdy student jest dla nas wyjątkową osobą i jest traktowany w sposób indywidualny!

Jeśli jeszcze się wahasz przeczytaj czemu warto studiować filozofię lub dlaczego filozofia to zawsze dobry pomysł na drugi kierunek studiówJesteśmy przekonani, że każdy z naszych studentów jest wyjątkową osobą i dlatego podejmujemy wszelkie starania, aby zapewnić im najlepsze wsparcie i środowisko do rozwoju. Zapraszamy serdecznie do zapisów na Wydział Filozoficzny i dołączenia do naszej pasjonującej społeczności, gdzie wraz z najwybitniejszymi filozofami rozszerzamy granice myślenia i zdobywamy nowe spojrzenie na świat!

Dodatkowe informacje można uzyskać taże:

mailowo: wf@upjp2.edu.pl

telefonicznie: + 48 12 889 86 08