„Czy żyjemy w różnych światach? Społeczne skutki powszechnego analfabetyzmu medialnego” – wykład dr hab. Doroty Kubickiej, prof. UPJPII 30 XI 2023

09.11.2023 Komunikaty

toksykologia_-_wyklad_dorota_kubicka_30_xi_2023-1280.jpg

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania zapraszają badaczy, studentów, przedstawicieli organizacji prorodzinnych, rodziców i wszystkie osoby, które dostrzegają niebezpieczne zjawiska w przestrzeni społecznej na wykład otwarty Konwersatorium Transdyscyplinarnego Toksykologia przestrzeni społecznej w ramach cyklu „Psychologia Open”

który wygłosi pani dr hab. Dorota Kubicka, prof. UPJPII.

30 listopada 2023, godz. 17:00–19:30

Biblioteka Główna Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie,
ul. Bobrzyńskiego 10

tps.upjp2.edu.pl

Dr hab. Dorota Kubicka, prof. UPJPII
zajmuje się badaniem różnych aspektów rozwoju poznawczego w dzieciństwie, adolescencji i dorosłości, m.in. badaniem tzw. medialnej epistemologii, czyli specyficznej roli mediów w kształtowaniu wiedzy o świecie osób dorosłych oraz edukacyjnych aspektów cyfrowego świata. W latach 2010–2017 kierowała Zakładem Psychologii Rozwojowej i Wychowawczej im. Stefana Szumana w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest redaktorem „Psychologii Rozwojowej”.