Prace dyplomowe i obrony

Najbliższe terminy egzaminów dyplomowych:

* 21 listopada 2017 r. godz. 11.00 - egzamin licencjacki i egzamin magisterski

UWAGA: Dokładny harmonogram (wraz z godzinami) zostanie ustalony ok. 17 listopada 2017 r.

Termin składania prac w formie elektronicznej na CD lub DVD do Dziekanatu (zgodnie z procedurą antyplagiatową):
* 31 października 2017 r. do godz. 13.00

Procedura antyplagiatowa
Zarządzenie Rektora nr 3/2015 z dn. 26.01.2015 r.
1. Student przedstawia promotorowi tekst pracy dyplomowej (lic. lub mgr) w postaci pliku elektronicznego, w formacie uzgodnionym z promotorem (ODT, DOC, DOCX lub PDF – w wersji edytowalnej) na nośniku CD lub DVD wraz z oświadczeniami A i B (załącznik nr1 i nr2).
2. Promotor posiadając ww. oświadczenia dopuszcza pracę do procedury antyplagiatowej, podpisując stosowną zgodę (załącznik nr3), którą przekazuje studentowi.
3. Student składa tekst pracy dyplomowej na nośniku CD lub DVD w wersji dopuszczonej przez promotora do oficjalnej procedury 21 dni przed planowanym terminem egzaminu dyplomowego w sekretariacie WF.
4. Do pliku pracy student dołącza Oświadczenia A i B oraz zgodę promotora na dopuszczenie pracy do procedury antyplagiatowej.
5. Tekst pracy zostaje poddany sprawdzeniu w elektronicznym systemie antyplagiatowym: plagiat.pl. Do każdej sprawdzanej pracy generowany jest raport podobieństw.
6. Po analizie raportu promotor decyduje o dopuszczeniu pracy dyplomowej do dalszego etapu podpisując stosowną opinię antyplagiatową (załącznik nr4).
7. Student po otrzymaniu od promotora opinii antyplagiatowej drukuje pracę i składa z odpowiednim podaniem i wymaganymi dokumentami w sekretariacie wydziału.

Termin składania dokumentów po procedurze antyplagiatowej:

* 08 listopada 2017 r. do godz. 13.00

Wymagane dokumenty:
Studia licencjackie
1 egzemplarz pracy licencjackiej
(egzemplarz do Archiwum oprawiony w oprawę miękką – tektura, grzbiet pracy z płótna ew. tworzywa sztucznego)
- 2 podpisane oświadczenia do Archiwum: oświadczenie o zgodzie na udostępnienie pracy oraz oświadczenie kierującego i autora pracy (włączone do pracy jako ostatnie strony)
- podpisana i opisana płyta CD (imię i nazwisko, nr albumu, data egzaminu, tytuł pracy, nazwisko promotora, wydział, uczelnia); płytę należy umieścić wewnątrz pracy, na okładce, w doklejonej do niej kopercie formatu K-10 (127*127 mm)
- oświadczenie C (załącznik nr5)
- podanie do dziekana WF, podpisane przez promotora
- wypełniony i podpisany kwestionariusz „Życiorys zawodowy” (z dołączonymi kopiami dokumentów potwierdzających uzyskane osiągnięcia)
- 4 fotografie (format 45x65mm)