Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Filozofia w górach V

Projekt KNSF UPJPII: Filozofia w górach V

 

Czas: 24.V.19 10:00 - 26.V.19 12:00

 

Miejsce: Kościelisko, Dom wypoczynkowo-rekolekcyjny redemptorystów, ul. Droga na Wierch 7

 

„Filozofia w Górach” to cykl wyjazdów konferencyjno-integracyjnych organizowanych przez KNSF i WF UPJPII od 2015r. Studenci wraz z wykładowcami mają okazję do wymiany swoich zainteresowań filozoficznych, wspólnych pieszych wędrówek po malowniczych tatrzańskich szlakach i budowania relacji przyjacielsko-akademickich, które stanowią przyczynek do budowania bogatej społeczności wokół Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Pierwszego dnia wyjazdu przewidywana jest trasa po sąsiednich pasmach górskich i wykład gościa honorowego oficjalnie otwierający konferencję. W drugim dniu odbędzie się część konferencyjna, gdzie podzielimy się z sobą szczegółami naszych badań akademickich, po czym przejdziemy do integracji. Trzeciego dnia będziemy mieli okazję do wzięcia udziału we Mszy Świętej odprawianej przez naszych gospodarzy, zgromadzenie Ojców Redemptorystów, po czym wyjazd integracyjno-konferencyjny „Filozofia w górach” dobiegnie końca.

 

Zapraszamy do udziału wszystkich studentów, doktorantów oraz wykładowców wydziału Filozoficznego UPJPII!

 

Zapisy: link

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019