Filozoficzne kolędowanie "Narodziny Logosu" - 14.01.2019

Koło Naukowe Studentów Filozofii wraz z Samorządem Studentów Wydziału Filozoficznego serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w drugiej odsłonie filozoficznego kolędowania „Narodziny Logosu”. W tym roku hasłem przewodnim spotkania będzie: „Hic et nunc”. Spotkanie będzie składać się z dwóch części: koncertu oraz wspólnego kolędowania Uczestnicy będą mieli przyjemność wysłuchania wybranych kolęd w wykonaniu studentów naszego wydziału oraz spróbowania domowych wypieków.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia br, o godz. 18:00 w budynku UPJP2 przy ul. Bernardyńskiej 3, w sali 218.

Podczas koncertu będzie prowadzona kwesta na cel pomocy bezdomnym realizowany w ramach akcji „Zupa na Plantach”.

Serdecznie zapraszamy!

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019