7 IV - dzień otwarty Wydziału Filozoficznego UPJPII

Zapraszamy wszystkich zainteresowany na dzień otwarty Wydziału Filozoifcznego UPJPII

Aula w budynku dydaktycznym UPJPII przy ul Bernaryńskiej 3, sobota, 7 kwietnia 2018, godz. 12:30-15:30

Będzie okazja, żeby poczuć się jak student filozofii i wziąć udział w wykładach. Ks. dr Miłosz Hołda wygłosi wykład pt."O kolekcjonowaniu węzłów. Po co jest filozofia?" (godz. 13-14) a następnie dr Robert Piechowicz opowie nam o tym, jak mówić, aby ludzie słuchali (godz. 14-15). Od 12:30 do 15:30 otwarty będzie nasz punkt informacyjny, gdzie nasi studenci, doktoranci i wykładowcy opowiedzą o studiowaniu filozofii i odpowiedzą na Wasze pytania.

W załączniku plakat wydarzenia

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018