Rekrutacja ERASMUS+

DRODZY STUDENCI, DOKTORANCI, PRZYSZLI ABSOLWENCI UPJPII!

WYKORZYSTAJCIE NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ JAKĄ STWARZA PROGRAM ERASMUS + TRWA REKRUTACJA NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE W R.A. 2017/2018 W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+.

ZGŁOSZENIA DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Serdecznie zachęcamy Was do wyjazdu na studia i praktyki/staże zawodowe w zagranicznych instytucjach w ramach programu Erasmus+.

Dzięki stypendium Erasmus+ możesz:

- lepiej poznać język obcy;

- nauczyć się współpracować w międzynarodowej i wielokulturowej grupie;

- nauczyć się rozwiązywać nietypowe problemy i radzić sobie w niestandardowych sytuacjach;

- zdobyć wiele nowych doświadczeń, które pomogą Ci rozwinąć kompetencje interpersonalne i

społeczne,

- wzbogacić swoje CV, co zwiększy Twoje szanse na rynku pracy.

Skontaktuj się z Centrum Naukowo-Badawczym i Współpracy Międzynarodowej UPJPII (erasmus@upjp2.edu.pl) lub dowiedz się więcej pod numerem telefonu:
+48 12 428 60 36.

ZGŁOSZENIA DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Wymagane dokumenty znajdziesz na stronie: www.upjp2.edu.pl/?q=erasmus/wyjazd i informacje szczegółowe tutaj.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!