Filozofia - religia - literatura - 5 VI 2017

Już w najbliższy poniedziałek 5 czerwca 2017 r. o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Filozofia - religia - literatura". W spotkaniu zatytułowanym "Po co filozofia religii inteligentnemu wierzącemu?", dla którego punktem wyjścia będzie książka Drogi i bezdroża. Szkice z filozofii religii dla humanistów prof. Jana Andrzeja Kłoczowskiego OP, wezmą udział autor oraz dr Adam Workowski z Wydziału Filozoficznego Uniwersystetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Spotkanie, podobnie jak poprzednie, odbędzie się w Kawiarni Literackiej przy ul. Krakowskiej 41.

Serdecznie zapraszamy!