Filozof na rynku pracy - trzecie spotkanie z cyklu "Wszyscy jesteśmy filozofami" 06.04.2017 godz. 18.30

Zaproszamy na trzecie wydarzenie z cyklu spotkań organizowany przez Koło Naukowe Studentów Filozofii UPJPII pt. "Wszyscy jesteśmy filozofami". Spotkania mają na celu pogłębienie (czasem zainicjowanie) refleksji nad tym, czym jest filozofia, jaka jest jej rola w życiu człowieka, jakie zalety można dostrzec w zgłębianiu tej dziedziny, a także, dlaczego warto podjąć studia filozoficzne. Tym razem temat spotkania brzmi: "Filozof na rynku pracy", gośćmi spotkania będą absolwenci filozofi. Zgodnie z tracyją spotkanie odbędzie się w Kawiarni literackiej. Termi: 06.04.2017 (czwartek), godz. 18.30.