Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego - sobota, 8 IV 2017

Wydział Filozoficzny UPJPII zaprasza wszystkich zainteresowanych filozofią na wykłady otwarte w sobotę, 08.04.2017 r do budynku dydaktycznego przy ul. Franciszkańskiej 1 (sala 211B). Jeżeli chcesz zobaczyć, jak studiuje się filozofię, czego można się dowiedzieć i nauczyć podczas wykładu, serdecznie zapraszamy! Od publiczności oczekujemy otwartych umysłów. Wykład będzie połączony z dyskusją, dlatego gotowość do zadawania pytań jest mile widziana. Ponadto, w czasie dnia otwartego będzie można porozmawiać ze studentami, doktorantami oraz wykładowcami na temat studiowania filozofii.

Osoby zainteresowane rozmową z absolwentami filozofii zapraszamy na spotkanie z cyklu "Wszyscy jesteśmy filozofami" pt. filozof na rynku pracy, w czwartek, 6 IV o godz. 18.30 do Kawiarni Literackiej a Krakowie, ul. Krakowska 41.

Program dnia otwartego Wydziału Filozoficznego:

Sobota, 08.04. 2017r.

Kraków, ul. Franciszkańska 1, sala 211B.

godz. 13:00

dr Adam Workowski, Czego „rdza nie niszczy i robak nie pożera”: Wartość myślenia filozoficznego?

godz. 14:00

dr Łukasz Lamża, Kosmologia - między nauką, filozofią i teologią

godz. 15:00

Ogłoszenie wyników konkursu towarzyszącego IV Interdyscyplinarnym Warsztatom Filozoficznym dla Młodzieży