Filozofia - religia - literatura

W ramach cyklu "Filozofia - religia - literatura" zapraszamy na kolejne spotkanie w kawiarni De Revolutionibus przy ul. Brackiej 14, które odbędzie się w poniedziałek 27 lutego 2017 r. o godz. 19.00. O książce prof. Pawła Śpiewaka "Teologia i filozofia żydowska wobec Holokaustu" rozmawiać będą ks. dr Marek Urban i dr Joanna Barcik z Wydziału Filozoficznego UPJP II w Krakowie. Tytuł spotkania: "Mówić o Bogu po Auschwitz".

Audycji z udziałem naszych gości będzie można posłuchać na antenie Radia Kraków w piątek 24 lutego w godz. 21.00-22.00 ("Koło kultury" prowadzi red. Anna Łoś)