Wszyscy jesteśmy filozofami

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa na cykl czterech spotkań organizowany przez Koło Naukowe Studentów Filozofii UPJPII pt. "Wszyscy jesteśmy filozofami". Spotkania mają na celu pogłębienie (czasem zainicjowanie) refleksji nad tym, czym jest filozofia, jaka jest jej rola w życiu człowieka, jakie zalety można dostrzec w zgłębianiu tej dziedziny, a także, dlaczego warto podjąć studia filozoficzne. Spotkania będą odbywać się w Kawiarni Literackiej (ul. Krakowska 41) w nastepujących terminach:

19 stycznia, czwartek, godz. 18.30

Supermoce filozofa

prowadzący: dr Jakub Synowiec

2 marca, czwartek, godz. 18.30

Czegordza nie niszczy i robak nie pożera: Wartość myślenia filozoficznego?

prowadzący: dr Adam Workowski

6 kwietnia, czwartek, godz. 18.30

Filozof na rynku pracy

spotkanie z absolwentami filozofii