"Filozofia w informatyce" 17-18 XI 2016 r.

Mamy przyjemność  zaprosić na drugą konferencję naukową z cyklu „Filozofia w informatyce”, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 r. na Wydziale Filozoficznym UPJPII w Krakowie. Temat przewodni tegorocznego spotkania to: Informatyczny świat a filozofia.

Poprzednia konferencja odbyła się na Politechnice Warszawskiej w roku 2015. Nasze spotkania mają za zadanie scalać różne polskie środowiska zajmujące się refleksją nad informatyką i służyć rozwojowi filozofii informatyki. Mamy nadzieję, że zapraszając specjalistów z różnych dziedzin przyczynimy się do rozwoju badań interdyscyplinarnych związanych z informatyką.

Organizatorzy Konferencji

• Katedra Filozofii Przyrody Wydziału Filozoficznego UPJPII w Krakowie