Pierwszy czy drugi kierunek?

Filozofia jako pierwszy, czy drugi kierunek?

Filozofia jako pierwszy kierunek jest świetnym wyborem. Łatwiej być naprawdę dobrym filozofem poświęcając na to 100% swojego czasu. Filozofia jako pierwszy kierunek to szansa na unikalny rozwój. Umiejętności, które zdobędziesz podczas studiów filozoficznych pozwolą Ci z łatwością odnaleźć się na rynku pracy.

Na naszym Wydziale jesteśmy otwarci również na tzw. „dwukierunkowców”, filozofia domaga się bowiem ludzi o szerokich zainteresowaniach. Studiowanie filozofii można połączyć z dowolnymi innymi studiami. To połączenie jest korzystne zarówno dla filozofii (nowe dane do refleksji) jak i tej drugiej dyscypliny. Studiując filozofię głębiej zrozumiesz to, co robiłeś dotychczas.